Dołącz do rozgrywek pokera z pulą 350 000€ w Unibet

Dołącz do rozgrywek pokera w UnibetW ciągu najbliższych dwóch tygodni Unibet zorganizuje aż 84 turnieje w kasynie i satelity dla graczy pokerowych. To właśnie tam zyskacie szanse na udział w zawodach z gwarantowaną pulą nagród wynoszącą 350 000 euro! Nie ma znaczenia jaki obecnie prezentujesz poziom, bowiem operator przygotował przedział pomiędzy nowicjuszy, początkujących i zaawansowanych. Każdy z was będzie miał wyjątkową okazję na zgarnięcie ogromnych pieniędzy. Podczas dwudniowego wydarzenia głównego możecie zagrać o okrągłą pulę 100 000 euro. Oprócz tego wszyscy zwycięzcy wydarzeń ze strony Unibet otrzymają bilet wielokrotnego wstępu na turniej freeroll UOS III SHOWDOWN z pulą 5 000 euro. Odbędzie się on w środę 12 września.

Celem graczy jest zdobywanie punktów, grając w dowolnych turniejach wielostołowych (typu MTT) dla: nowicjuszy, początkujących i zaawansowanych. 35% najlepszych graczy we wszystkich turniejach otrzyma punkty rankingowe, cenne w dalszym rozliczeniu. Gracze sklasyfikowani w rankingach dzielą między sobą nagrodę w wysokości 25 000 euro.

Dokładną tabelę z możliwymi wygranymi, jak również podział na każdą kategorię graczy znajdziecie bezpośrednio na stronie Unibet. Swoją pozycję możecie sprawdzać w każdej chwili. Powodzenia!

Dołącz do turnieju z pulą 350 000€

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj