Wygraj nagrodę główną €150,000 w turnieju w kasynie Unibet

Turniej z wycieczką VIP na Safari z kasynem UnibetTurniej z wycieczką VIP na Safari to nie lada gratka. Unibet zdecydowało się przy współpracy z Pragmatic Play wdrożyć bardzo ciekawe zagadnienie. To okazja dla każdego zarejestrowanego gracza tej marki do udziału w wielkim show.

Zawody potrwają od wtorku 5-go listopada i zakończą się dokładnie tydzień później, także we wtorek, 12 listopada. Celem graczy będzie zalogowanie się na swoje konto, a następnie granie za prawdziwe pieniądze w jeden ze wskazanych wideo slotów. Są to kolejno Wolf Gold, Great Rhino, Mustang Gold, Hot Safari, The Great Chicken Escape. Wszystkie te pozycje pochodzą od Pragmatic, zatem spotkacie się z najwyższą jakością automatów. Celem jest tu rywalizacja za 2,50 zł od pojedynczego obrotu. Liczy się mnożnik każdej wygranej – im wyższy w pojedynczym spinie, tym większe szanse na wasz sukces. Nagroda główna warta jest 50 tysięcy złotych, aczkolwiek za drugie miejsce przysługuje 25 tysięcy, a za trzecie aż 10 tysięcy. W bonusie od Unibet nagrodzonych zostanie 1 000 graczy, którzy w wyznaczonym czasie zdobędą najlepsze przeliczniki. Czy do nich dołączysz? Zależy tylko od ciebie. Pula nagród warta 200 000 złotych robi wrażenie, podobnie jak i nagroda główna. W jej skład wchodzi lot do Nairobi, noclegi w pięciogwiazdkowych hotelach, śniadanie z żyrafami, lunch i obiad, wizyta w sanktuarium żyraf, pełne wyżywienie, lot balonem czy też podpatrywanie dzikich zwierząt.

Pełen regulamin, razem z wyszczególnionym zestawem dla zwycięzcy, znajdziecie na stronie Unibet. To właśnie tam was odsyłamy, życząc przy tym powodzenia. Czy jeden spin zapewni wam sukces? Możecie to sprawdzić już teraz, powodzenia i dajcie z siebie wszystko!

Wygraj część z puli 200 000 złotych

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj