Do wygrania jest ponad 1 200 000 zł w turniejach Unibet

Wielkie wyzwania dla graczy Unibet z turniejem szczęśliwy spinCodzienny Deszcz Nagród oraz Cotygodniowe Turnieje o Szczęśliwy Spin to wielkie wyzwania dla graczy kasyna Unibet. W ten sposób wydane zostaną nagrody o łącznej wartości ponad miliona złotych. Jeśli zatem cenicie sobie aktywną grę i chcecie raz po raz wygrywać coraz to większe pieniądze, nie wahajcie się i próbujcie swoich sił już teraz.

Jak to zrealizować? To nic trudnego. Po pierwsze zapiszcie się do zabawy poprzez powiadomienie pojawiające się w grze. Zagrajcie przy tym w dowolnie wybrany wideo slot, który znajdziecie na stronie. W ten sposób możecie zbierać losy i walczyć o pokonanie wszystkich rywali, którzy zdecydują się dołączyć do tego wydarzenia. Minimalny zakład, który zapewni wam los w kasynowej promocji to 2,50 zł. Co bardzo ważne, dostępne są tu wszystkie automaty, dzięki czemu nie musicie się martwić o to, że coś zostanie wam narzucone z góry. Pula nagród podzielona jest tu za sprawą Unibet na dwie części. W pierwszej macie cotygodniowe turnieje, gdzie wygrywa aż 350 uczestników. Warto odnotować, że 25 000 złotych to nagroda główna tego akurat wydarzenia. W codziennym deszczu nagród spada z kolei 50  premii, gdzie ta największa ma wartość 5000 zł. Nie zwlekajcie zatem, walczcie o losy już teraz. Dostępne gry to m.in. Hot to Burn, Jungle Gorilla czy też Street Racer.

Pełna lista tytułów, jak również spis nagród, dostępna jest na stronie Unibet. Nie wahajcie się i próbujcie swoich sił, szczególnie, że już 2,50 zł daje wam podwójne możliwości. Raz zagracie w turnieju, raz w loterii. W przypadku pytań, piszcie od razu na czat live.

Odbierz bonus

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj