Odbierz darmowe spiny z puli 25 000 sztuk w Unibet

Turniej z free spinami do odbioru w UnibetPopularne święto Halloween to z pewnością jedno z tych wydarzeń, na które czekamy najbardziej. Z tej okazji przecież w kinach pojawia się sporo nowych horrorów, a my sami mamy okazję do przebrania się za duchy lub potwory. To jednak także bardzo aktywny i intensywny okres w kasynach z wieloma turniejami i promocji dla graczy. Niezwykle trafnym tego przykładem jest Turniej o Szczęśliwy Spin z pulą 25 tysięcy free spinów dla graczy.

Prezentowany przez nas Turniej o Szczęśliwy Spin to specjalne wydarzenie, które trwa od 30.10.2020 do 3.11.2020 roku. Jest on otwarty dla wszystkich klientów tego kasyna, jednak konieczne jest zapisanie się do niego na stronie turniejowej. Unibet specjalnie wyznaczył dla graczy 12 automatów, które kwalifikują się do gry o darmowe spiny. Zakłady zatem można obstawiać na takich slotach jak Curse of the Werewolf Megaways, Esqueleto Esplosivo, Halloween Jack, Immortal Romance, Wild Blood 2, Troll Hunters 2, Voodoo Gold. Ich pełne zestawienie znajdziemy na stronie promocji.

Zadaniem każdego z graczy jest zatem obstawianie zakładów w wysokości co najmniej 0.50 PLN na wybranych slotach. Za wygrane przyznawane są punkty do rankingu. Obliczane są one na podstawie prostego schematu (Wygrana / Stawka) X 100. Otrzymane punkty od razu lądują na naszym koncie. Im więcej będziemy mieć wygranych, tym wyższe nasze miejsce w tabeli turniejowej. Z puli 25 000 free spinów nagrody otrzyma 200 najlepszych graczy. Pierwsza dziesiątka może liczyć na nagrody po 500 darmowych obrotów, zaś gracze z drugiej setki dostaną po 50 free spinów. Są to gotówkowe free spiny, które możliwe są do wykorzystania w grze Wild Blood 2, z wartością 0.50 PLN.

Odbierz free spiny

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj