Instant Roulette - nowe turnieje i bonusy w Unibet

10 dni rozdawania prezentów z instant roulette w unibetNa stronie kasyna Unibet pojawiła się najszybsza ruletka w dziejach – Instant Roulette. Z tej okazji kasyno interentowe przygotowało aż trzy propozycje bonusowe dla swoich graczy. Każda z tych ofert dostępna będzie w innych dniach, dlatego też warto spróbować sił za każdym razem. Czekają na was bonusy na poziomie 25 złotych, turniej o 25 000 złotych oraz akcja Szczęśliwe Numery.

To jeden z powodów dla których warto spróbować, ale przytoczymy też wypowiedź Unibet o samej pozycji, która do nich zawitała: „Instant Roulette, to absolutna nowość w Kasynie na żywo.  Zapewnia grę szybszą niż jakakolwiek inna ruletka! Przyjdź do nowego studia, gdzie kręci się aż 12 kół rulety, kula nigdy nie przestaje się toczyć, a czas obstawiania przed rundą jest nieograniczony.” Jak zatem widzicie, to ciekawa formuła gry, który pozwoli wam przez 10 dni ekstra cieszyć się wielkimi wyzwaniami i sporą kasą dodatkową. Pierwsze wydarzenie polega na przejściu do ofert bonusowych. Akceptując tamtejszą ofertę i obracając co najmniej 100 złotych w Instant Roulette otrzymacie 25 złotych w darmowym bonusie do dalszej gry. W przypadku turnieju, który rozpocznie się po tej akcji, wystarczy się zapisać do gry i grać aktywnie za prawdziwe pieniądze w ruletce na żywo. Nagrodzonych zostanie 30 graczy z najlepszym wynikiem w danym czasie.

Akcja szczęśliwe numery rozpocznie się 27-go lipca i potrwa przez dwa kolejne dni. To właśnie w tym czasie zapewnicie sobie możliwość wygrania nawet 25 złotych za wygranie 7, 14, 21, 28 i 35 w kole. Więcej informacji w tej sprawie znajdziecie w regulaminie tego prostego wydarzenia online.

Odbierz bonus

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj