Santa’s Challenge turniej pokerowy od Unibet

Zagraj w świątecznego pokera w UnibetPrzejdź na stronę kasyna Unibet, a następnie zaloguj się i ściągnij klienta pokera, aplikację poker lub spróbuj swoich sił bezpośrednio za sprawą przeglądarki. Dlaczego warto? Odpowiedź na takie pytania lubimy, po prostu czekają ogromne nagrody, do tego właściwie na każdej płaszczyźnie, która przyjdzie nam do głowy. Poprzez jedno zalogowanie się do systemu otrzymacie darmowy żeton. Można go odbierać co tydzień.

Następnie za sprawą gry za prawdziwe pieniądze otrzymywać będziecie kolejne żetony, nawet do dziewięciu na jeden dzień. Po ich otrzymaniu otwieramy mini grę, gdzie wskażecie konkretne cele, gdzie wygrać można nawet do 500€. Jest zatem o co walczyć, a przecież do świąt nadal daleko! Jak pisze nam samo Unibet - Podczas gry w Santa’s Challenge możesz wygrać bonusy pokerowe takie jak nagrody pieniężne, cotygodniowe wstępy na turnieje freeroll oraz tysiące punktów bonusowych. Celem gry jest przechodzenie przez kolejne poziomy poprzez rzucanie śnieżkami w prezenty Świętego Mikołaja. Jeśli Mikołajowi nie uda się ochronić celu, nagroda będzie Twoja. Można zdobyć do 9 żetonów dziennie, grając w gry cashowe, SnG lub HexaPro, kasyno zaś będzie Ci dawać prezent w postaci jednego bezpłatnego żetonu co tydzień, o czym odnotowaliśmy już wyżej. Nie zwlekaj zatem i spróbuj ustrzelić Mikołaja już teraz, szkoda tracić czasu!

Gra w pokera dostępna jest już teraz. Na stronie Unibet widoczny jest także pełen regulamin oraz wszelkie zasady promocji. Takie warunki jasno określają wasze działania i wskazują te kroki, które należy w najbliższym czasie wykonać. Pojawią się też nieprzekraczalne terminy oraz wytyczne, które musicie przeczytać i zrozumieć przed startem swojej przygody na stronie.

Wygraj do 500 euro

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj