Poznaj nowe oblicze bingo razem z mega bonusem Unibet

Poznaj nowe oblicze Bigno i pomnóz swoją wygraną w UnibetW ofercie bonusowej Unibet pojawiła się całkowicie nowa gra bingo – HexaBingo. To prawdopodobnie najbardziej innowacyjny tytuł powiązany z mini grami w historii. Jego głównym celem jest oczywiście kupienie losu oraz… bezpośrednia rywalizacja z dwoma innymi uczestnikami. To nie tylko większa przyjemność, ale też spora adrenalina, która w tym przypadku może się przełożyć na mnożniki od 2 do 1000!

Jak to możliwe i gdzie możecie szukać swojego szczęścia? System jest bardzo prosty, a kasyno nie określa nawet momentu zakończenia wydarzenia. Warto zatem spróbować czym prędzej i złapać solidne nagrody, a przy okazji… utrzeć innym nosa. Jak to zrobić? Tłumaczymy szczegóły poniżej. Po pierwsze musicie w grze HexaBingo, którą znajdziecie w zakładce gier od Unibet (także mobilnie) wykupić wpisowe o wartości od 2,50 do 500 złotych. Sami dobieracie stawkę i jest dowolna w tych wartościach. Następnie wybierz swój awatar. Gdy trzech graczy będzie gotowych na rozgrywkę, rozpocznie się sama gra, w której trzymać będziecie jedną kartę bingo z 9 cyframi na niej zaznaczonymi. To właśnie na jej bazie prowadzona będzie późniejsza ocena. Każdy ma tu tylko jeden kupon, zatem rozgrywki są w miarę szybkie, aczkolwiek możecie do nich szybko wracać i powtarzać, zapewne zwykle w innym towarzystwie. Jak pisze Unibet: „Zabawne. Szybkie. Uczciwe. Bingo już nigdy nie będzie takie samo.”

Więcej informacji o grze jak również samych jej zasadach, znajdziecie na stronie Unibet. Odsyłamy was właśnie tam, szczególnie, że wizytówka oferuje także inne hity bingo oraz dodatkowe, dedykowane promocje do wykorzystania w dowolnej chwili. Cieszcie się grą i wygrywajcie tak dużo, jak to tylko możliwe.

Skorzystaj z bonusu

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj