Pokerowy Świąteczny turniej w Unibet

Świąteczny turniej pokerowy UnibetW kasynie Unibet czekają na ciebie niezwykłe prezenty. Są to bilety HexaPro, zaproszenia na ekskluzywne turnieje, złote żetony w minigrze Santa’s Challenge, punkty bonusowe. Wszystko to za sprawą świątecznych misji, które przygotowała ta marka. Skierowane są one głównie do graczy pokerowych, zatem jeśli cenicie sobie rozgrywkę tego rodzaju, chcecie odebrać swój poker bonus, nawet się nie wahajcie, to zwyczajnie się opłaci.

To nie wszystko, jak informuje Unibet - w tym roku Mikołaj jest bardzo hojny! Ukończ pięć misji w tygodniu, a otrzymasz bilet freeroll na turniej o 1500 euro, odhacz 25 misji, a dołączysz do turnieju freeroll o 5000 euro, za 31 misji, odpakujesz prezent z nowiutkim awaterem Perfect 31. Jak w ogóle zagrać? Po pierwsze ściągnijcie aplikację pokerową od Unibet lub bezpośrednio grajcie przez przeglądarkę. Konieczne jest przejście przez ikonkę 31 dni Świąt, gdzie znajdziecie misje, które potrwają przez cały miesiąc, jest ich oczywiście 31. Ukończenie misji automatycznie gwarantuje wam odpowiednie nagrody, co pozwoli odblokować konkretne poziomy i wyróżnienia, które wspomnieliśmy w pierwszym akapicie. Głównym celem będzie tu na pewno ukończenie pięciu konkretnych misji, co pozwoli włączyć się do walki o 1 500€ w gotówce. Sam regulamin wydarzenie jest jednak bardziej obszerny, bowiem rozciągłość przedsięwzięcia jest tu potężna, a ilość nagród zrobi wrażenie na każdym pokerzyście.

Jeśli nie macie wciąż konta na stronie Unibet, możecie je założyć od razu, co pozwoli wam włączyć się do trwających już zmagań. O pełnym regulaminie, a także warunkach i zasadach do niego zawartych przeczytacie na witrynie. Zapraszamy do udziału, a w razie pytań kierujemy do działu obsługi klienta.

Wygraj pule 1500€

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj