Odbierz zwrot przegranych środków 10% w Unibet

Odbierz zwrot pieniędzy w grach z jackpotami w UnibetGra w kasynach internetowych wiąże się zarówno z wygranymi jak i przegranymi. Niestety często te drugie następują zbyt często. Można zatem stracić w danym dniu czy tygodniu spore sumy pieniędzy. Z pomocą jednak przychodzą nam sami operatorzy hazardowi, którzy oferują cashback. Jednym z nich jest firma Unibet, która w specjalnej promocji proponuje aż 10%. Cashback to okazja do tego, aby otrzymać częściowy zwrot przegranych środków w tygodniowej promocji w Unibet. Na czym on polega?

Otóż każda z zainteresowanych osób powinna zapisać się do promocji, po czym w ciągu całego tygodnia obstawiać zakłady na jednym z 3 promocyjnych slotów: Book of Atem Wowpot, Sisters of Oz Wowpot, Wheel of Wishes. Promocja trwa przez 4 tygodnie między 9 listopada a 3 grudnia. W każdym tygodniu obliczana jest ilość przegranych na podstawie strat netto z sumą zakładów i odjęciem od niej sumy wypłat. Gracze mogą liczyć na zwrot w wysokości od 25 do 250 złotych, czyli straty kwalifikujące się do promocji wynoszą od 250 do 2500 złotych. Każdy cashback wypłacony zostanie graczom w następnym dniu nowego tygodnia, czyli w poniedziałek do godziny 18:00. Jedną z najważniejszych informacji jest to, że jest to zwrot gotówkowy, przez co od razu ląduje na koncie gracza i nie jest potrzebne spełnienie warunków minimalnego obrotu. Można jednak tutaj wygrać spore pieniądze, albowiem 3 turniejowe sloty biorą udział w akcji Wowpot Jackpot, gdzie wysokość jackpotów sięga ponad 3 mln złotych!

Warto oczywiście sprawdzić na naszej stronie inne ciekawe promocje czy turnieje, które dostępne są obecnie w Unibet Casino.

Odbierz cash back 10%

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj