Turnieju Zagubionego Skarbu z pulą 50 000 zł w Unibet

Piracka loteria z bonusami w kasynie UnibetTurniej Zaginionego Skarbu od Unibet to kolejna już okazja kasyna do tego, by gracze sięgnęli po odpowiednio duże pieniądze. Tym samym, gdy tylko jesteście zainteresowani mocną rozgrywką hazardową, zdecydowanie powinniście się im przyjrzeć. To aż dwie okazje do tego, by zapewnić sobie ekstra środki pieniężne do dalszej rozgrywki, a przy tym poznać wyjątkowe wideo sloty i gry z łącznej oferty Unibet.

Jak to działa w praktyce? Po pierwsze czeka na was loteria piracka, która zostanie zakończona 6-go grudnia. Celem było tu rozegranie w Jolly Dicers 100 złotych, co automatycznie zapewniało graczom 25 złotych doładowania. Środki przyznawane były automatycznie wszystkim chętnym. Druga część promocji kasynowej online jest jeszcze bardziej wciągająca: „Rozpocznij polowanie na pirackie złoto w Jolly Dicers! Zgarnij swoją część skarbu w turnieju z pulą 50 000 PLN! Jeden spin to jeden rzut kośćmi, który może Ci przynieść 12500 PLN!” – wystarczy się zapisać i zagrać we wspomniane już Jolly Dicers. Wszystko w terminie od 29-go listopada do 5-go grudnia. Najlepszych 250 graczy z najwyższą wygraną uzyskaną w 20 rundach zgarnie dla siebie część z puli łącznej. Jak zatem sami widzicie, całość jest prosta i nie wymaga od was zbyt dużego nakładu środków i czasu, by realnie mierzyć się o wielki sukces i duże pieniądze.

W promocji obowiązują zasady i warunki, których należy obligatoryjnie przestrzegać. To podstawowe kwestie regulaminowe, które określają dla przykładu za jakie stawki należy grać, by wziąć udział w wydarzeniu. Dopiero po takiej lekturze można bezpiecznie dołączyć do zawodów i czerpać z nich garściami. Nie zwlekajcie, czas ucieka!

Wygraj 50 000 PLN w turnieju piratów

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj