2 500 zł do zgarnięcia z Bingo w Nowym Roku w Unibet

Noworoczne misje w bingo w kasynie UnibetWraz z początkiem nowego roku mamy do czynienia z nowymi grami, promocjami czy turniejami w kasynach online. Świetnym tego przykładem jest kasyno Unibet, które stworzyło noworoczne misje w bingo z atrakcyjnymi nagrodami dla graczy.

Bardzo popularne pewien czas temu w kasynie Unibet misje bingo powracają, a przy tym są większe niż kiedykolwiek. Za każdą misję bingo, którą wypełnimy w kasynie danego dnia, dostaniemy w nagrodę kartę-zdrapkę, dzięki której być może uda się nam wygrać vouchery bingo, darmowe spiny lub aż 2500 złotych w gotówce. Każdego dnia możemy wypełnić trzy misje, przez co zwiększamy swoje szanse na zdobycie nagród z losowania. Musimy po prostu zapisać się do akcji, akceptować misje do wykonania, a po ich skończeniu dostaniemy wspomniane zdrapki.

Akcja ta wystartowała 3 stycznia 2022 i trwać będzie do 31 stycznia 2022. wszystkie zdobyte zdrapki można wykorzystać w ciągu 7 dni od daty ich otrzymania. Wszelkie nasze wygrane z darmowych spinów na minigry są przyznawane od razu na konto, bez dodatkowych warunków obrotu. Jeśli wylosujemy vouchery, to będziemy mogli wykorzystać je jedynie do zakupu biletów bingo w salach bingo z 75 lub 90 kulami. Ponadto mają one ustawiony wymóg obstawiania x4. Wszelkie nagrody pieniężne nie mają dodatkowych warunków dotyczących obrotu. Oczywiście warto też pamiętać, że jest to coś na zasadzie loterii i nie każda zdrapka może nam przynieść nagrodę. Warto zajrzeć na stronę kasyna Unibet po więcej szczegółów tej akcji, jak i również sprawdzić inne akcje związane z bingo.

Wygraj 2 500 zł w Bingo

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj