50 000 zł do podziału w turnieju Money Train 2 w Unibet

Zawalcz o część z 50 000 zł w turnieju ze slotem Money Train 2 w UnibetMoney Train 2 już odjechał! Ten słynny pociąg to jednocześnie wyjątkowy turniej kasyna Unibet. Za jego sprawą marka wyda nagrody pieniężne o łącznej wartości 50 000 złotych! Chcesz sięgnąć po część tej kwoty? W takim razie spróbuj swoich sił od razu, szczególnie, że cała machina aktywna będzie do 10-go września.

Co musicie zrobić, by wygrać? Po pierwsze zalogujcie się na swoje konto, a następnie zapiszcie się do turnieju i zagrajcie za prawdziwe pieniądze we wspomnianym już Money Train 2. Kasyno nagrodzi 100 najlepszych graczy, którzy w wyznaczonym czasie uzyskają najwyższy obrót. To właśnie oni podzielą się kompletną pulą, przy czym nr. 1 zgarnie aż 12 500 zł! Promocja online jest bardzo wciągająca, a lista nagród robi wrażenie. Możecie ją sprawdzić za sprawą strony Unibet. To zresztą tam monitorować będzie można swój obecny wynik, co z kolei pokaże, jak duże szanse macie np. na podium. Zresztą, wartość nagród robi tu wrażenie i nic dziwnego, że dobrze jest spróbować. Wielkim plusem samego Money Train 2 jest także to, że gra oferuje mnożniki nagród na poziomie 50 000x. Oznacza to, że przy jednej złotówce możecie wygrać nawet 50 tysięcy w jednym obrocie. Brzmi dobrze, prawda? A co jeśli do tego wygrać turniej i utrzeć nosa innym?

Więcej informacji o promocji Unibet znajdziecie na stronie organizatora. To właśnie tam widnieje zresztą jeszcze regulamin z jego warunkami i zasadami. To kilka prostych punktów, które być może doprowadzą was do wielkiej wygranej. 12 500 złotych dla mistrza to spora stawka. Bez wahania dołączcie i wygrywajcie już teraz!

Zawalcz o część z 50 000 zł

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj