Pakiet pokerowy na Unibet Paryż do wygrania na stronie

Unibet Slot Open wyzwanie z bonusem od kasynaUnibet Slot Open to bardzo ciekawe wyzwanie tego kasyna. Gwarantuje ono nie tylko sposobność do wywalczenia darmowych obrotów w mini grze slotowej, ale przede wszystkim, daje realną szansę do wyjazdu do Paryża. Czeka na was pakiet w wysokości 2 000€ na Unibet Open w Paryżu.

Jak to wszystko działa? Po pierwsze otwórz aplikację pokerową lub przejdź bezpośrednio do zakładki UOS. Po drugie, wykorzystaj swój darmowy spin, który otrzymasz od kasyna każdego tygodnia. Następnie zagraj w pokera i walcz o kolejne zakręcenia za friko. Twoim celem jest uzyskanie trzech sztuk, co zagwarantuje kolejny bonus pokerowy następnego dnia. Za ich sprawą będziecie mogli wygrać kolejne premie. Nagrodami są tu główny pakiet wyjazdowy, ale też bilety Supernova 100€ oraz dodatkowe na 25 i 10€. W grę wchodzą również punkty bonusowe i inne wyróżnienia, które Unibet będzie rozdawać przez cały okres trwania swojej promocji. Cel główny? Zbierz 10 000 punktów, a pakiet na Unibet Open będzie Twój! Pakiet ten zawiera: wpisowe w turnieju głównym (około 1 100 euro), zakwaterowanie (4 noce), budżet na podróż, wyżywienie, drinki powitalne oraz wstęp na imprezę dla graczy. Zyskacie zatem kompletne zestawienie, które pozwoli wam lepiej poznać stolicę Francji oraz zawalczyć o realne wygrane pieniężne tych zawodów. Gra warta jest zatem świeczki.

Na stronie Unibet znajdziecie obszerny regulamin. To właśnie tam widoczne są warunki i zasady, ale też spis nagród i zagadnień obowiązujących przy promocji. Możecie być tu pewni, że kasyno przygotowało się możliwie najlepiej, oddając wam ciekawą opcję pokerową, uzupełnioną o dodatki mini gier z oferty tejże marki.

Wygraj pakiet na Unibet Open w Paryżu

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj