Wygraj pakiet Unibet Open w Paryżu w Unibet

Pokerowa promocja w Unibet!Pokerowa promocja w Unibet! Możecie się obecnie ubiegać o swoją wejściówkę na jedno z najważniejszych wydarzeń pokerowych Europy. Odbędzie się ono w Paryżu, a nagrodą główną, która niejako was tam wyśle, jest tu pakiet o wartości 2 000 euro. W jego skład wejdzie wpisowe w turnieju głównym (około 1 100 euro), zakwaterowanie (na 4 noce), budżet na waszą podróż, wyżywienie, a także drinki powitalne oraz wstęp na imprezę dla graczy.

Jest zatem o co walczyć. Wiadomym jest jednak to, że konkurencja będzie tu pokaźna. Postarać się warto chociażby dlatego, że do zgarnięcia pojawią się jeszcze bilety na turnieje Supernova o wartości 100€, ale też bilety normalne na 10€ i 25€ oraz punkty bonusowe i bilety na freerolle. Jest w czym przebierać, dlatego też Unibet Open będzie ciekawą opcją na mapie pokera online. Aby wziąć udział w zawodach, wystarczy przejść do aplikacji pokerowej Unibet lub do Open Slot dostępnego na stronie. Będzie tam na was czekał darmowy spin, który każdy gracz otrzymuje zawsze raz w tygodniu. Następnie konieczna będzie gra w pokera, gdzie będzie można wygrać do trzech darmowych obrotów dziennie, które przełożą się na wynik bonusowy. Założenie jest takie, że zwycięzca musi sięgnąć po 10 tysięcy punktów w zestawieniu ogólnym.

Na stronie Unibet znajdziecie dokładnie regulamin oraz zasady promocji, gdzie określono jak flopy przełożą się na punkty konkursowe. Same zawody potrwają dokładnie do 10-go listopada i właśnie do tego czasu możecie się ubiegać o swój sukces. Spróbujcie koniecznie, zwłaszcza, że Unibet dodatkowo serwuje kilka innych, wciągających promocji online.

Wygraj pakiet Unibet Open o wartości 2 000 €.

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj